KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12353221

nr 1235 3221

Ulla Nordenfelt

(f. 1926), Sverige

Akvarell, Ulla Nordenfelt (f. 1926), Sverige. Lök, Signerad, Motivet: 23x32 cm

Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:29:53

Ulla Nordenfelt

Läs mer om Ulla Nordenfelt