KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12343177

nr 1234 3177

Per Olof Netterblad

(f. 1949), Sverige

Akvarell, Per Olof Netterblad (f. 1949), Sverige. Hav, signerad, 48x18 cm

Per-Olof, P-O, Netterblad, svensk målare och grafiker född 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:47:02

Per Olof Netterblad

Läs mer om Per Olof Netterblad