KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12343177

nr 1234 3177

Per Olof Netterblad

(f. 1949), Sverige

Akvarell, Per Olof Netterblad (f. 1949), Sverige. Hav, signerad, 48x18 cm

Per-Olof, P-O, Netterblad, svensk målare och grafiker född 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:47:02

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Per Olof Netterblad

Läs mer om Per Olof Netterblad