KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278019

nr 1427 8019

Akvarell

H Johansson efter L H Roos, Porträtt av Katarina Elisabeth Hierta, 34x28, yttermått inklusive ram: 46x41, akvarell. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:05:04