KONST / Litografier / Färglitografi 12432201

nr 1243 2201

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. EA-upplaga, 24/30, signerad, 65x61, skadat glas

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:28:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely