KONST / Litografier / Färglitografi 12432200

nr 1243 2200

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Färglitografi, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. EA-upplaga, 24/30, signerad. Motivet: 65x64

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:23:46

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely