KONST / Litografier / Färglitografi 12422190

nr 1242 2190

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Svarta vinbär. Signerad, daterad 83, numrerad 53/190. Motivet: 54x42 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

11.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:57:43

  • Tema
  • 18 mar

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz