KONST / Litografier / Färglitografi 12422188

nr 1242 2188

Karel Appel

(1921-2006), Holland

Färglitografi, Karel Appel (1921-2006), Holland. 86/150. Signerad, daterad 76. Motivet: 75x55

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:16:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Karel Appel

Läs mer om Karel Appel