KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422168

nr 1242 2168

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Sverige. 1917, Zappo, signerad. Motivet: 20,6 x18, Hjert & Hjert 283, Asplund 278

Utrop:

8.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:54:38

  • Tema
  • 18 mar

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn