KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422168

nr 1242 2168

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Sverige. 1917, Zappo, signerad. Motivet: 20,6 x18, Hjert & Hjert 283, Asplund 278

Utrop:

8.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 5.000 kr (per 17:22:26)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 18:54:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/3 20:32:19 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn