KONST / Litografier / Färglitografi 12422164

nr 1242 2164

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Orkester. Signerad, numrerad 159/285. Motivet: 39x27 cm

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:04:07

  • Tema
  • 18 mar

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow