KONST / Litografier / Färglitografi 12422164

nr 1242 2164

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Orkester. Signerad, numrerad 159/285. Motivet: 39x27 cm

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:04:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow