KONST / Litografier / Konstmapp 12422123

nr 1242 2123

Nils G Stenqvist

(1934-2005), Sverige

Konstmapp, "IX77", Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Litografier, 9 st lösa blad. Signerad, numrerad HC XIII/XV, bladets mått: 63x51 cm

Utrop:

6.000 kr - 8.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:33:57)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:15:28

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Nils G Stenqvist

Läs mer om Nils G Stenqvist