KONST / Litografier / Konstmapp 12432123

nr 1243 2123

Nils G Stenqvist

(1934-2005), Sverige

Konstmapp, "IX77", Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Litografier, 9 st lösa blad. Signerad, numrerad HC XIII/XV, bladets mått: 63x51 cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:12:22

25/3 08:09:19 1      4.000 kr
25/3 19:07:22 2      Vinnande bud

Nils G Stenqvist

Läs mer om Nils G Stenqvist