KONST / Litografier / Färglitografi 12422110

nr 1242 2110

Färglitografi

Mårten Andersson (1934-2017), Sverige. HC-upplaga, 4/36, Midsommar, signerad. Motivet: 55x45

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:07:59

  • Tema
  • 18 mar