KONST / Litografier / Färglitografi 12422109

nr 1242 2109

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Färglitografi, Mårten Andersson (1934-2017), Sverige. Himmelsfärd. Signerad, numrerad HC 31/36. Motivet: 57x57

Utrop:

4.000 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:08:43

  • Tema
  • 18 mar

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson