KONST / Litografier / Färglitografi 12422101

nr 1242 2101

Corneille

(1922-2010), Belgien

Färglitografi, Corneille (1922-2010), Belgien. "Serenite". Signerad, daterad 2001,22/25. Motivet: 93x137 cm (rammått 127x167 cm)

Utrop:

15.000 kr

Såld:

11.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:24:32

18/3 18:30:56 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Corneille

Läs mer om  Corneille