KONST / Litografier / Färglitografier 12422056

nr 1242 2056

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografier, 2 st. Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Hos tandläkaren. Signerad, numrerad 68/200, bladets mått: 53x32 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr - 2.600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:35:59)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:50:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk