KONST / Litografier / Seregrafi 12422050

nr 1242 2050

Niki de Saint Phalle

(1930-2002), Frankrike

Seregrafi, Niki de Saint Phalle (1930-2002), Frankrike. Nana (från Nana Power), Signerad, numrerad 12/115. Motivet: 50x45 cm, Publicerad av Editions Esselier

Utrop:

4.000 kr

Såld:

10.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:52:01

  • Tema
  • 18 mar

Niki de Saint Phalle

Läs mer om Niki de Saint Phalle