KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13742036

nr 1374 2036

Gotthard Lundquist

(1908-1988), Sverige

Oljemålning, Gotthard Lundquist (1908-1988), Sverige. Utsikt mot Årstabron. Signerad, daterad 1962. Olja på pannå, 60x121 cm

Gotthard Lundquist, född i Uppsala 1908, död 1988, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:06:20)
Uppdatera
Visning

fredag 22/1, lördag 23/1, söndag 24/1 och måndag 25/1

Auktionen
avslutas:

måndag 25 januari kl 19:13:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gotthard Lundquist

Läs mer om Gotthard Lundquist