KONST / Litografier / Färglitografi 13732012

nr 1373 2012

Einar Jolin

(1890-1976), Sverige

Färglitografi, Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrerad 5/360, Stockholm. Motivet: 36x56 cm

Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:29:13

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Einar Jolin

Läs mer om Einar Jolin