KONST / Litografier / Färglitografi 15052115

nr 1505 2115

Olga Semenova

(f. 1953), Ryssland

Kvinna i rött. Signerad, numrerad AP. Färglitografi, bildmått: 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm

Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:00:19)
Uppdatera
Visning

fredag 25/11, lördag 26/11, söndag 27/11 och måndag 28/11

Auktionen
avslutas:

måndag 28 november kl 18:30:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olga Semenova

Läs mer om Olga Semenova