GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Julporslin 14688025

nr 1468 8025

Julporslin

Rörstrand, 3 delar. Dekor med tomtar. Höjd: 9-20 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:15:17)
Uppdatera
Visning

fredag 20/5, lördag 21/5, söndag 22/5 och måndag 23/5

Auktionen
avslutas:

måndag 23 maj kl 18:51:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Rörstrand