KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14456099

nr 1445 6099

Bertil Widbrant

(f. 1914), Sverige

Oljemålningar, 3 st, Fågelmotiv. Signerade. Olja på duk, 45x53, yttermått inklusive ram: 56x66 cm

Bertil Widbrant, född 1914 i Malmö, svensk målare och tecknare.

Utrop:

300 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:02:16)
Uppdatera
Visning

fredag 28/1, lördag 29/1, söndag 30/1 och måndag 31/1

Auktionen
avslutas:

måndag 31 januari kl 18:18:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant