KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14445050

nr 1444 5050

Pastell

Tore Börjeson. Signerad. Bildmått: 44x57cm, yttermått inklusive ram: 65x79cm

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 03:05:35)
Uppdatera
Visning

fredag 21/1, lördag 22/1, söndag 23/1 och måndag 24/1

Auktionen
avslutas:

måndag 24 januari kl 19:12:53

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/1 18:35:46 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor