KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278140

nr 1427 8140

Tom Krestesen

(f. 1927), Danmark

"Landskap Österlen". Signerad, daterad -84. Proveniens: Monark-Crescents samling. Akvarell. Bildmått: ca 46x66 cm, yttermått inklusive ram: 62x82 cm

Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:01:09)
Uppdatera
Visning

fredag 22/10, lördag 23/10, söndag 24/10 och måndag 25/10

Auktionen
avslutas:

måndag 25 oktober kl 20:11:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tom Krestesen

Läs mer om Tom Krestesen