KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278099

nr 1427 8099

Inge Törner

(1908-1995), Sverige

Oljemålning, "Kråkor i solbelyst tall". Signerad, daterad 1947. Olja på duk, 38x28, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Konditionsrapport: skadad ram

Inge Törner, född 1908 söder om Stockholm, död 1995, svensk målare.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 11:37:01)
Uppdatera
Visning

fredag 22/10, lördag 23/10, söndag 24/10 och måndag 25/10

Auktionen
avslutas:

måndag 25 oktober kl 19:14:25

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Inge Törner

Läs mer om Inge Törner