KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193402

nr 1419 3402

Hjalmar Grahn

(1882-1949), Sverige

Oljemålning, Signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 44x50

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 600 kr (per 18:44:39)
Uppdatera
Visning

fredag 17/9, lördag 18/9, söndag 19/9 och måndag 20/9

Auktionen
avslutas:

måndag 20 september kl 19:40:14

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/9 12:32:09 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hjalmar Grahn

Läs mer om Hjalmar Grahn