KONST / Litografier / Färglitografier 14098575

nr 1409 8575

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Färglitografier, 2 st, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. "Ship and fruits" respektive "Ship and flowers". Tryckt signatur 1986. Numrerade a tergo 1029/2500. Oramade lösa blad, 80x56 cm

Konditionsrapport: vikskador, slitage, fläckar

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 600 kr (per 09:54:35)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 19:23:44

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí