KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077128

nr 1407 7128

Georg Lindström

(f. 1912), Sverige

Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Skridskoåkare i Kungsträdgården. Signerad G Lindström. Olja på pannå, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 97x137 cm

Georg Lindström, svensk målare, skulptör och tecknare född 1912.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:04:14)
Uppdatera
Visning

fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7

Auktionen
avslutas:

måndag 5 juli kl 20:54:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Georg Lindström

Läs mer om Georg Lindström