KONST / Litografier / Färglitografi 13978081

nr 1397 8081

Olle Olsson Hagalund

(1904-1972), Sverige

Färglitografi, Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Sverige. Flicka med fruktkorg. Signerad, numrerad 60/360, saknar glas. Motivet: 65x44, yttermått inklusive ram: 84x62 cm

Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:43:32)
Uppdatera
Visning

lördag 15/5, söndag 16/5 och måndag 17/5. Ingen visning fredag 14/5

Auktionen
avslutas:

måndag 17 maj kl 19:11:10

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Olsson Hagalund

Läs mer om Olle Olsson Hagalund