KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13978003

nr 1397 8003

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Paradis II", 1989, Haskel 226. Signerad, numrerad 17/90. Oramat löst blad, etsning + handkolorering. Bladets mått: 87,5x68 cm

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 07:42:04)
Uppdatera
Visning

lördag 15/5, söndag 16/5 och måndag 17/5. Ingen visning fredag 14/5

Auktionen
avslutas:

måndag 17 maj kl 18:34:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
12/5 21:26:45 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander