KONST / Litografier / Färglitografi 13977398

nr 1397 7398

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Färglitografi, Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numrerad 321/360, sjuksköterska. Motivet: 27x38cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 01:29:48)
Uppdatera
Visning

lördag 15/5, söndag 16/5 och måndag 17/5. Ingen visning fredag 14/5

Auktionen
avslutas:

måndag 17 maj kl 20:21:14

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman