KONST / Litografier / Färglitografi 13967622

nr 1396 7622

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 186/250. Motivet: 33x27, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:08:05)
Uppdatera
Visning

fredag 7/5, lördag 8/5, söndag 9/5 och måndag 10/5

Auktionen
avslutas:

måndag 10 maj kl 19:12:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin