KONST / Litografier / Färglitografi 13914145

nr 1391 4145

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. HC-upplaga (hors de commerce), Signerad. Bladets mått: 27x59, yttermått inklusive ram: 45x75 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 18:55:52)
Uppdatera
Visning

fredag 16/4, lördag 17/4, söndag 18/4 och måndag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 19 april kl 20:01:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/4 16:33:29 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth