KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13903244

nr 1390 3244

Valfrid Nelson

(1849-1930), Sverige

Pastell, Valfrid Nelson (1849-1930), Sverige. Kustklippor. Signerad, 58x28, yttermått inklusive ram: 69x40 cm

Valfrid Nelson, svensk bildkonstnär född 1849, död 1930.

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:08:40)
Uppdatera
Visning

fredag 9/4, lördag 10/4, söndag 11/4 och måndag 12/4

Auktionen
avslutas:

måndag 12 april kl 19:58:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Valfrid Nelson

Läs mer om Valfrid Nelson