KONST / Litografier / Gicléetryck 13827030

nr 1382 7030

Gicléetryck

Veronica Sofie, "Windows". Monogramsignerad VS, numrerad 17/40, oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:37:42)
Uppdatera
Visning

fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3

Auktionen
avslutas:

måndag 1 mars kl 20:08:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor