MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 13751040

nr 1375 1040

Vitrinskåp

Jacobs art, Ryssland, omkring 1800. Mahogny. Bredd: 80 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 193 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

10.000 kr - 15.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:55:33)
Uppdatera
Visning

fredag 22/1, lördag 23/1, söndag 24/1 och måndag 25/1

Auktionen
avslutas:

måndag 25 januari kl 20:26:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 25 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska