KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13725183

nr 1372 5183

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 59/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 06:50:24)
Uppdatera
Visning

fredag 15/1, lördag 16/1, söndag 17/1 och måndag 18/1

Auktionen
avslutas:

måndag 18 januari kl 18:24:49

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
14/1 22:58:17 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner