ÖVRIGT / Musikinstrument / Cello 13636031

nr 1363 6031

Cello

Med stråke. Höjd: 142cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:11:48)
Uppdatera
Visning

fredag 27/11, lördag 28/11, söndag 29/11 och måndag 30/11

Auktionen
avslutas:

måndag 30 november kl 18:32:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor