ÖVRIGT / Musikinstrument / Basfiol 13636030

nr 1363 6030

Basfiol

höjd: 191cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 900 kr (per 06:21:13)
Uppdatera
Visning

fredag 27/11, lördag 28/11, söndag 29/11 och måndag 30/11

Auktionen
avslutas:

måndag 30 november kl 18:13:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor