KONST / Litografier / Litografi 12634252

nr 1263 4252

Litografi

efter Zorn, Signerad i tryckplåt. Motivet: 25x18 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 11:24:34)
Uppdatera
Visning

fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juli kl 19:51:48

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
26/6 12:35:19 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor