KONST / Litografier / Färglitografi 12611339

nr 1261 1339

Fernandez Arman

(1928-2005), Frankrike

Färglitografi, Fernandez Arman (1928-2005), Frankrike. Fioler. Signerad, numrerad 111/200. Motivet: 45x41 cm

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:06:33)
Uppdatera
Visning

fredag 14/6, lördag 15/6, söndag 16/6 och måndag 17/6

Auktionen
avslutas:

måndag 17 juni kl 18:40:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Fernandez Arman

Läs mer om Fernandez Arman