KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577399

nr 1257 7399

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Blandteknik, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Husets herre", signerad. 43x37

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:15:57)
Uppdatera
Visning

fredag 24/5, lördag 25/5, söndag 26/5 och måndag 27/5

Auktionen
avslutas:

måndag 27 maj kl 20:51:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk