KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509086

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering senast 26/4.

    Visning fredag 26/4, lördag 27/4, söndag 28/4 och måndag 29/4 Auktionen avslutas 29/4.

nr 1250 9086

Axel Wallert

(1890-1962), Sverige

Oljemålning, Axel Wallert (1890-1962), Sverige. Stockholm, signerad. - 38. Olja på pannå, 46x38

Axel Wallert, svensk målare och grafiker född 1890, död 1962.

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:04:48)
Uppdatera
Visning

fredag 26/4, lördag 27/4, söndag 28/4 och måndag 29/4

Auktionen
avslutas:

måndag 29 april kl 20:24:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Wallert

Läs mer om Axel Wallert