KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12506736

nr 1250 6736

Uno Vallman

(1913-2004), Sverige

Oljemålning, Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Slussen. Signerad, daterad 1976. Olja på duk, 36x45, nyckel

Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:15:01)
Uppdatera
Visning

fredag 26/4, lördag 27/4, söndag 28/4 och måndag 29/4

Auktionen
avslutas:

måndag 29 april kl 19:57:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Uno Vallman

Läs mer om Uno Vallman