KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12495330

nr 1249 5330

Edgar Wallin

(1892-1963), Sverige

Oljemålning, Edgar Wallin (1892-1963), Sverige. Djurgårdsbron mot Narvavägen. Signerad, daterad -55. Olja på duk, 49x60

Edgar Wallin, svensk målare född i Stockholm 1892, död 1963 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 08:03:58)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 19:01:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/4 20:10:10 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Edgar Wallin

Läs mer om Edgar Wallin