KONST / Litografier / Färglitografi 12433535

nr 1243 3535

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 211/290. Motivet: 39x50 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 02:14:19)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 18:42:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist