KONST / Litografier / Färglitografi 12374648

nr 1237 4648

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), Sverige. Motiv från Slussen, Löst blad, Signerad, 45x56

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 08:05:32)
Uppdatera
Visning

fredag 22/2, lördag 23/2, söndag 24/2 och måndag 25/2

Auktionen
avslutas:

måndag 25 februari kl 18:13:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/2 21:38:37 1      100 kr
22/2 00:46:40 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall