KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12373150

nr 1237 3150

Mahmud Cawian

(f. 1951), Irak

Oljemålning, Mahmud Cawian (f. 1951), Irak. Signerad, daterad -97, Par. Papper, Motivet: 30x22,5

Mahmud Cawian, Irakisk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:33:16)
Uppdatera
Visning

fredag 22/2, lördag 23/2, söndag 24/2 och måndag 25/2

Auktionen
avslutas:

måndag 25 februari kl 18:07:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mahmud Cawian

Läs mer om Mahmud Cawian