1162 8028 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Birdie", 7/180, motivet: 20x30
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:58)
1162 8014 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Colibri", 250/295, bladets mått: 33x34
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:47)
1162 8018 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Dejan", 228/295, motivet: 16,5x17
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:53)
1162 8006 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Diome", 69/80, motivet: 26x30
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 18:03)
1162 8040 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Dixi", signerad och numrerad 84/250, motivet: 6x8,5 cm
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 20:53)
1162 8031 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Flamingo Boogie", 66/180, motivet: 24x30
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:00)
1162 8011 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Flip-Flap", 17/175, bladets mått: 60x50
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:39)
1162 8029 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "froggie", 53/160, motivet: 36x25
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:59)
1162 8009 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Froggie", signerad och numrerad 65/160, motivet: 37x25 cm
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:36)
1162 8019 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Jakten", 8/250, motivet: 24x24
S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:50)
1162 8020 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Jumbo", 58/125, motivet: 29x25
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:51)
1162 8025 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "King Loui" HC 1/20, motivet: 34x46
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:56)
1162 8017 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Masken", 206/295, motivet: 20x15
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:50)
1162 8022 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Monkey Business II" 10/160, motivet: 36x44
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:52)
1162 8004 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Puss", 117/200, motivet: 30x25
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 18:59)
1162 8032 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), "Rocky", 47/90, motivet: 48x49
S�ldes f�r 450 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:01)
1162 8024 Färgetsning Jorgo Krallis (f. 1937), 2/30, motivet: 40x50
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:55)
1162 8012 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), "Angelica", signerad och numrerad 197/210, bladets mått: 48x36
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:44)
1162 8005 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), "Salabim", signerad och numrerad 267/310, motivet: 50x35
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 18:01)
1162 8042 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), "Trum, tram", signerad och numrerad 197/210, bladets mått: 37x48
S�ldes f�r 450 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:02)
1162 8003 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), "Zik-Zak", signerad och numrerad 197/210, bladets mått: 48x36
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 18:58)
1162 8041 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), Ett-två-tre, signerad och numrerad 123/160, motivet: 38x50
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 18:52)
1162 8016 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), signerad och numrerad 178/180, motivet: 56x80 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:46)
1162 8013 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), signerad och numrerad 52/90, bladets mått: 63x47 cm
S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:46)
1162 8026 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), signerad och numrerad 61/85, bladets mått: 46x60 cm
1162 8027 Färglitografi Jorgo Krallis (f. 1937), signerad och numrerad 61/85, bladets mått: 46x61 cm
S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:58)
1162 8039 Oljemålning Jorgo Krallis (f. 1937), "Alfa Romeo", 1980,98x86
S�ldes f�r 3.000 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 20:16)
1162 8037 Oljemålning Jorgo Krallis (f. 1937), "Rolling Skates", 1982,96x88
S�ldes f�r 2.000 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 20:11)
1162 8036 Oljemålning Jorgo Krallis (f. 1937), "The Gata" 1979,86x94
S�ldes f�r 4.800 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 20:11)
1162 8038 Oljemålning Jorgo Krallis (f. 1937), "The Kidnaping", 1979,97x86
S�ldes f�r 2.600 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 20:12)
1162 8035 Oljemålning Jorgo Krallis (f. 1937), Figurkomposition, 14x14
S�ldes f�r 2.000 kr (Sista budtid är den 12 februari 2018 19:13)