1326 1025 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Badet". Signerad. Olja på duk, 56x80 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 18:43)
1326 1039 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Blåsten". Signerad. Olja på duk, 46x58 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:07)
1326 1080 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Den bruna dörren". Signerad. Olja på duk, oramad, 80x78 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 20:18)
1326 1098 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Det lila trädet". Signerad. Olja på duk, 75x60 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 20:49)
1326 1066 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Eftertraktad". Signerad. Olja på duk, 101x80 cm
S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:54)
1326 1026 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Kvisten". Signerad. Olja på duk, oramad, 65x74 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 18:44)
1326 1053 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Monet". Signerad. Olja på duk, 70x99 cm
S�ldes f�r 4.800 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:31)
1326 1034 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Nere". Signerad. Olja på duk, oramad, 60x30 cm
S�ldes f�r 1.100 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 18:58)
1326 1078 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Par med masker". Signerad. Olja på duk, oramad, 83x74 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 20:14)
1326 1041 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Resan". Signerad. Olja på duk, 76x69 cm
S�ldes f�r 3.000 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:18)
1326 1002 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Stockholm". Signerad. Olja på duk, 73x128 cm
S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 18:08)
1326 1097 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Stolt". Signerad a tergo. Olja på duk, oramad, 65x50 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 20:47)
1326 1036 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Vattenbryn". Signerad. Olja på duk, 50x73 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:02)
1326 1067 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Vattenlek". Signerad. Olja på duk, 106x87 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:55)
1326 1052 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Kvinna i grönt. Signerad. Olja på duk, oramad, 74x60 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:31)
1326 1056 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. La Habanna (Kuba). Signerad. Olja på duk, oramad, 79x53 cm
S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:36)
1326 1048 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 41x49 cm
S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:22)
1326 1008 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Tre badande kvinnor. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm
S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 18:13)
1326 1050 Oljemålning Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Vit näckros. Signerad. Olja på duk, 54x72 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:26)
1326 1101 Skulptur Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Kvinna med gul klänning". Höjd: 64 cm
S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 11 maj 2020 19:20)