Klassiska den 25 mars 2019

Visning: fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

  • Sortera efter

    4007 Oljemålning

    Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Majstång. Signerad, daterad 1973-1974. Olja på pannå, ca 65x50 cm

    Utrop: 10.000 kr
    Pris just nu 6.800 kr

    25 mars kl 20:38

  • 4014 Karmstol
    Utrop: 3.000 kr
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    25 mars kl 19:04
  • 4009 Oljemålning
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    25 mars kl 20:08
  • 4007 Oljemålning
    Utrop: 10.000 kr

    25 mars kl 20:38
  • 4008 Oljemålning
    Utrop: 4.000 kr

    25 mars kl 20:57
  • 4012 Svärd
    Rysk Shashka. Längd: 97
    Utrop: 5.000 kr
    Aktuellt bud: 5.000 kr

    25 mars kl 18:38