Klassiska den 27 maj 2019

Visning: fredag 24/5, lördag 25/5, söndag 26/5 och måndag 27/5

  • Sortera efter

  • 8015 Akvarell
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8013 Akvarell
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8019 Armbandsur
    Såld: 15.500 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 7048 Bestick
    Såld: 5.600 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8033 Blandteknik
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 4212 Bokskåp
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8035 Bordslampa
    Såld: 3.800 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8023 Byrå
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8032 Färglitografi
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8022 Pall
    Såld: 7.800 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8041 Serveringsvagn
    Såld: 8.400 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8034 Skåp
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8007 Skåp
    Såld: 20.500 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 7547 Skulpturer
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8011 Smörask
    Porfyr, ca 1800. Diameter: 14,5 cm. Höjd: ca 10 cm
    Såld: 9.200 kr

    Såldes den 27 maj 2019
  • 8005 Vägghylla
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 27 maj 2019